11 Strojů ihned k dodání!

Menu

Servis

Servisní středisko tvoří srdce společnosti ADATE.

Nikola Brožková
Vedoucí servisního střediska ADATE

Spolehlivost a servisní podpora

Spolehlivost a servisní podpora není jen fráze, je to závazek. Je to závazek nás všech v ADATE.  Naše společná vize je závazek Vám, našim partnerům a zákazníkům, že každému z Vás poskytneme takovou servisní, technologickou a prodejní podporu, jako byste právě Vy byli naším prvním a jediným zákazníkem.

Poskytovat nepřetržitou podporu je velmi náročná činnost, ale právě to je základní vizí společnosti ADATE. Naší základní vizí a cílem už od založení naší společnosti v roce 2008 je to, aby prodejem a předáním nového CNC náš vztah teprve začínal.

Víme, že všechny stroje dříve nebo později budou potřebovat servisní podporu, proto je pro nás tato činnost nesmírně důležitá a klademe na ní takový důraz.

Potřebujete servisní podporu ?

Naše servisní centrála leží na severovýchodním okraji Moravské metropole, v Brně. Servisní a technologický tým ADATE je však dostupný po celé České a Slovenské republice. Našimi nejspokojenějšími zákazníky jsou paradoxně ti nejvzdálenější. Právě oni jsou většinou nejvíce překvapeni z kvality, rychlosti a flexibility našeho servisního týmu a celkově nízkých nákladů na servis a údržbu CNC strojů ADATE.

Nicolas Kollner
Servisní technik

Nikola Brožková
Vedoucí servisního střediska

Martin Svoboda
Servisní technik

Servisní formulář

Vyplňte prosím níže uvedený servisní formulář a my vás budeme kontaktovat nejpozději následující pracovní den.

Kontaktní osoba

Stránky jsou chráněny funkcí Google reCaptcha.

Poznejte naše služby

Prozkoumejte, jakým způsobem může ADATE prodloužit životnost vašich CNC strojů. Navštivte naši stránku Servis a nechte se inspirovat naší péčí o zákazníky.

Přejít nahoru

Technická specifikace

Servis

ADATE, s.r.o., Slaměníkova 23b, 614 00, Brno, Česká republika

Vyplňte níže uvedený formulář a stáhněte si technickou specifikaci.

Vaše lokalita