11 Strojů ihned k dodání!

Menu

Monitoring CNC výroby

Snížení provozních nákladů a zlepšení produktivity.

Výhody monitorování CNC výroby:

Monitoring CNC výroby

Hlavní výstupy ze systému monitoringu

Délka obráběcího cyklu

Měření výrobní účinnosti: Sledování délky obráběcího cyklu na vyrobený díl poskytuje přesná data pro optimalizaci výrobních operací a zkrácení doby potřebné k výrobě.

Výkonnost stroje na směnu

Produktivita strojního parku: Zaznamenání počtu dílů vyrobených na směnu pomáhá určit efektivitu strojů a identifikovat možnosti pro zvýšení výrobní kapacity.

Kvalita a prostoje

Zajištění kvality a minimalizace ztrát: Počet špatných výrobků a prostoje stroje jsou klíčové ukazatele kvality a spolehlivosti výrobního procesu.

Údržba strojů

Prevence a údržba: Plánovaná a neplánovaná údržba jsou zásadní pro udržení strojů ve výborném stavu a předcházení nečekaným výpadkům a zastavení výroby.

Čas seřízení stroje

Efektivita přípravy výroby: Čas potřebný na seřízení stroje na nový díl je důležitým faktorem pro celkovou efektivitu a pružnost výrobního procesu.

Efektivita obsluhy

Optimalizace lidských zdrojů: Sledování efektivity obsluhy pomáhá identifikovat oblasti pro zlepšení a školení personálu, což přímo ovlivňuje produktivitu a kvalitu práce.

Význam monitoringu
v CNC výrobě pro efektivitu a kvalitu

V dnešní době, která klade velké nároky na rychlost dodání, kvalitu provedení a co nejnižší cenu, je nezanedbatelnou konkurenční výhodou monitoring CNC výroby. Zákazníci v oblasti CNC obrábění se jednoznačně shodují v tom, že jedním z hlavních přínosů monitoringu je možnost zachycení aktuálního stavu ve výrobě. V případě klesajících hodnot parametrů spojených s výrobním procesem mohou výrobní CNC provozy okamžitě učinit kroky vedoucí k nápravě.

Optimalizace CNC výroby díky pokročilému monitoringu

Našim zákazníkům jsme schopni k novým CNC strojům doporučit vhodný systém sledování a monitoringu CNC výroby. Výsledkem může být takový monitoring výroby, který poskytne informace o časovém využití stroje, zachycením jeho aktuálních stavů ve výrobě včetně informací o vyráběné zakázce, údaje o jednotlivých operátorech a jejich produktivitě, údaje o prostojích a také možnost plánování prediktivní údržby strojů.

Žádost o cenovou nabídku

Máte zájem o cenovou nabídku? Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář nebo kontaktujte některého z našich obchodních zástupců dle vaší lokality.

Obchodní zastoupení

Bc. Martin Zíta

obchodně technický specialista pro oblast Čechy

Marek Šarmír

obchodně technický specialista pro oblast Slovensko

Ing. Ondřej Kordiovský

prodej strojů
pro oblast Morava

Žádost o nezávaznou cenovou nabídku

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a my vás budeme kontaktovat nejpozději následující pracovní den.

Stránky jsou chráněny funkcí Google reCaptcha.

Poznejte naše služby

Prozkoumejte, jakým způsobem může ADATE prodloužit životnost vašich CNC strojů. Navštivte naši stránku Servis a nechte se inspirovat naší péčí o zákazníky.

Přejít nahoru

Technická specifikace

Monitoring CNC výroby

ADATE, s.r.o., Slaměníkova 23b, 614 00, Brno, Česká republika

Vyplňte níže uvedený formulář a stáhněte si technickou specifikaci.

Vaše lokalita